Šel se z restaurace projít a už ho nikdo neviděl

Domácí Domácí
13. 12. 2010 19:32
Policisté od nedělního večera pátrají po Miroslavu Bajtlerovi (59) z Veselé u Mnichova Hradiště.
Pohřešovaný Miroslav Bajtler
Pohřešovaný Miroslav Bajtler | Foto: Policie ČR

Mnichovo Hradiště - Policisté od nedělního večera pátrají po Miroslavu Bajtlerovi (59) z Veselé u Mnichova Hradiště. Vyšel z restaurace bez kabátu a už se nevrátil.

Pohřešovaný byl naposledy viděn v neděli 12. prosince kolem třetí odpoledne, kdy odcházel z restaurace Jizera v Nové Vsi u Bakova nad Jizerou. Podle výpovědí svědků se šel údajně jen projít a v restauraci nechal i kabát. Zpět se už nevrátil a veškeré pátrání bylo zatím bezvýsledné.

Devětapadesátiletý Miroslav Bajtler má asi 160 cm vysokou, střední postavu, modré oči a šedé krátké vlasy s čelní pleší. Byl oblečen do hnědého obleku, modré košile a černých polobotek. Na krku měl blíže nezjištěnou kravatu.

Jakékoli informace k pohřešovanému Miroslavu Bajtlerovi můžete podat přímo na Obvodní oddělení Policie ČR v Mnichově Hradišti (telefon 974 877 710) nebo na kterémkoli útvaru Policie ČR nebo na lince 158.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Provoz na lince metra A byl před sedmou hodinou znovu obnoven

Vyplývá to z informací na stránkách Dopravního podniku hlavního města Prahy. Metro v pondělí ráno krátce nejezdilo mezi stanicemi Želivského a Depo Hostivař kvůli srážce soupravy s člověkem. 

Zdroj: Domácí
Další zprávy