Osmnáctiletý motorkář zemřel při nehodě, neměl přilbu

ČTK ČTK
29. 6. 2012 9:21
Mladík jel pravděpodobně příliš rychle a nezvládl řízení
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR

Mníšek pod Brdy (u Prahy) - Při dopravní nehodě u Mníšku pod Brdy zemřel ve čtvrtek večer osmnáctiletý motocyklista.

Jel pravděpodobně příliš rychle a nezvládl řízení. Utrpěl zranění, kterým podlehl, řekla mluvčí policie Prahy-venkov Štěpánka Zatloukalová.

Nehoda se stala kolem 20:00 na silnici mezi obcemi Rymaně a Zahořany. Mladík neměl podle Zatloukalové na hlavě přilbu.

"Bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem a záchranáři mu již nemohli pomoci," uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Nina Seyčková.

Podobná nehoda se podle ní stala večer také u Poříčí nad Sázavou, kde motocyklista nezvládl řízení a narazil do sloupku. Vrtulník ho s podezřením na poranění hlavy přepravil do nemocnice v Praze-Střešovicích.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy