Řidiče přimáčklo k bagru jeho auto. Na místě zemřel

ČTK ČTK
12. 8. 2011 17:12
Nehoda se stala na Bruntálsku. Muž nákladní vůz špatně zabrzdil
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek

Horní Životice - Dvaašedesátiletý řidič nákladního auta přišel v pátek odpoledne o život při nehodě v Horních Životicích na Bruntálsku.

Přimáčklo ho jeho auto, které špatně zabrzdil, informovala policejní mluvčí Pavla Tušková. Nehoda se stala kolem 13. hodiny.

"Řidič u elektrické rozvodny zřejmě nedostatečně zajistil vůz Tatra proti rozjetí a vystoupil. Pak si všiml, že se vůz začal rozjíždět, a snažil se naskočit do kabiny. To se mu ale nepovedlo a nákladní auto ho přimáčklo k vedle stojícímu bagru," popsala mluvčí.

Dodala, že muž utrpěl devastující zranění a na místě zemřel. Lékař přivolané záchranné služby mohl jenom konstatovat jeho smrt.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy