reklama
 
 

Ušetřete za letní cestování. České dráhy nabízejí neomezenou jízdenku

25. 6. 2017
České dráhy i letos nabízejí Jízdenku na léto. Za paušální cenu od 690 do 1190 korun (podle délky platnosti a nároku na slevu) můžete jezdit jeden nebo dva týdny neomezeně.

Praha - Neomezené cestování v celé síti Českých drah opět umožní Jízdenka na léto. Dopravce i letos opakuje nabídku, s níž přišel poprvé v roce 2012.

Sedmidenní varianta jízdenky přijde na 790 korun, se slevou na 690 korun. Čtrnáctidenní varianta stojí 1190 korun, se slevou 990 korun. Nárok na zvýhodněnou cenu mají držitelé In-karty nebo karty ISIC.

Jízdenka platí sedm nebo čtrnáct po sobě jdoucích dnů, nejdříve 1. července a nejpozději 30. srpna. Pokud začne platit až v posledních srpnových dnech, nelze ji využít později než 31. srpna - platnost se tedy v praxi zkrátí, přičemž cena zůstane stejná. V předprodeji si lze jízdenku koupit už nyní.

Počet jízd ani jejich délka během sedmidenní nebo čtrnáctidenní platnosti není omezena. Jízdenka platí pro druhou vozovou třídu, případný doplatek do první třídy si lze přikoupit.

Jízdenka je nepřenosná, využít ji tedy může jen cestující s uvedeným jménem. Při kontrole se musí prokázat jakýmkoliv platným průkazem s fotografií a jménem, při využití slevy ukazuje In-kartu nebo průkaz ISIC.

Nabídka platí pouze pro vlaky Českých drah - tedy nikoliv pro soukromé dopravce.

autor: Jana Králová | 25. 6. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama