Ozdobte byt obrazem na míru z vlastní fotografie

td
23. 12. 2011 4:58
U obrazů na míru můžete vybrat vlastní motiv, velikost i materiál
Foto: Freedomky s.r.o.

Nabídka obrazů je sice rozmanitá, ale zejména pro ty, kdo mají o vysněné dekoraci jasné představy, často nedostačující. Tento problém snadno vyřeší zakázková výroba obrazů na míru, která zaručí, že výsledek bude vypadat přesně podle představ zákazníka. Obrazy se tvoří většinou z fotografií, které si lze vybrat z databáze, nebo dodat své vlastní. Zvětšeniny potom přestavují ideální dárek a umožňují zvolit si barvu, motiv a velikost obrazu.

Existuje hned několik typů obrazů na míru. Hlavní rozdíl je v materiálu, na který se fotografie přenese. Nejlevnější variantou je tisk na fotopapír, kdy se obraz nevkládá do rámu, ani nelaminuje. Nevýhodou je však nízká odolnost proti mechanickému poškození. Mnohem efektnější je tisk na malířské plátno, které lze rámovat dle vlastní fantazie a nabízí velmi kvalitní rozlišení fotografie. Často navíc plátno umožňuje pokračování tisku i přes hrany, což vytváří zajímavý efekt. Již finální úpravu představuje obraz zasazený v hliníkovém rámu či v clipu.

U některých firem, které nabízí výrobu fotografických obrazů, je možné si zvolit i tloušťku a velikost plátna, na hotový výrobek bývá poskytována záruka několika let. Na trhu však lze nalézt i neobyčejné způsoby zpracování. Vlastní fotografii tak můžete přenést i na PVC desku, sklo, dřevo, nebo kov. Obrazy na míru vytvořené z vašich fotografií zaručí, že podobný motiv nebude zdobit žádný jiný byt.

 

Právě se děje

před 21 minutami

Sjezd v Kitzbühelu se dnes kvůli počasí nepojede

V Kitzbühelu se dnes lyžaři na start slavného sjezdu nepostaví. Pořadatelé závod Světového poháru na Hahnenkammu zrušili vzhledem k nepříznivým povětrnostním podmínkám a ke stavu obávané sjezdovky Streif. Začátek byl naplánován na 11:30, ale jury a Mezinárodní lyžařská federace FIS hned po ranní inspekci rozhodly kvůli sněžení, dešti a mlze o zrušení závodu.

Během poledne se rozhodne o zbylém programu závodního víkendu. Podle aktuálního plánu je v neděli na programu superobří slalom.

Dnes se měl na Hahnenkammu jet klasický závod po páteční předehře, kterou představovala náhrada za neuskutečněný sjezd ve Wengenu. Z vítězství se radoval Švýcar Beat Feuz, závod ale zastínily dva těžké pády a nakonec se kvůli silnému větru dostalo na trať jen 30 lyžařů, tedy minimální počet pro započítání výsledků.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Biden si volal s prvním zahraničními lídry od své inaugurace

Americký prezident Joe Biden si v pátek telefonoval s prvními zahraničními lídry od své středeční inaugurace. Nejdříve hovořil s kanadským premiérem Justinem Trudeauem, se kterým se podle agentury Reuters dohodli spojit síly v boji proti koronaviru. Následně šéf Bílého domu volal mexickému prezidentovi Andrésovi Manuelovi Lópezovi Obradorovi. Ten označil hovor za "příjemný a zdvořilý" a dodal, že vše nasvědčovalo tomu, že vztahy mezi oběma státy budou dobré.

"Probrali spolupráci ohledně vakcín," citoval Reuters z komuniké úřadu kanadského ministerského předsedy. Podle agentury AP státníci probírali možnost, aby Kanada dostávala vakcíny proti covidu-19 z výrobního zařízení firmy Pfizer v americkém Michiganu. V současné době Ottawa obstarává všechny dávky očkovací látky ze zařízení Pfizeru v Belgii a firma jí už oznámila, že bude mít v dodávkách zpožděn

Zdroj: ČTK
Další zprávy