Při nehodě u Kostelce nad Černými lesy zemřely dvě děti, třetí se zranilo

ČTK ČTK
Aktualizováno 1. 2. 2019 17:11
U Kostelce nad Černými lesy se v pátek stala nehoda, při níž zemřely dvě děti. Další dítě a řidička vozidla se zranily, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.
Nehoda u Kostelce nad Černými lesy.
Nehoda u Kostelce nad Černými lesy. | Foto: ČTK

"Po příjezdu hasičů bylo zjištěno, že v osobním vozidle, které se nacházelo mimo komunikaci, cestovala řidička se třemi nezletilými osobami a je nutné celou posádku vyprostit," řekl Svoboda. Těžce zraněná řidička byla letecky transportována do Prahy, druhý zraněný člověk byl převezen do nemocnice pozemní cestou, dodal Svoboda.

"Vzhledem k citlivosti případu nebudeme zatím poskytovat další informace," řekla na místě nehody novinářům policejní mluvčí Eva Hašlová. V podvečer na uvedla, že policie k případu už žádné další informace poskytovat nebude.

Hasiči k nehodě dorazili jako první ze záchranných složek. Vůz byl podle Svobody po nehodě značně poškozený, hasiči museli k vyproštění použít hydraulické nářadí.

Auto ze zatím neznámých příčin vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. Příčinu a okolnosti nehody na místě vyšetřovali policie i kriminalisté. Silnice číslo dva byla několik hodin uzavřena. Policisté dopravu odkláněli přes Kostelec nad Černými lesy.

 

Právě se děje

Další zprávy