reklama
 
 

Opilý muž obrátil na Plzeňsku auto na střechu. Zraněný skončil v nemocnici, spolujezdec je mrtvý

18. 6. 2017 8:52
Při noční nehodě u Zhůře na Plzeňsku zemřel muž, další dva jsou těžce zraněni. Jednoho převážel vrtulník a druhého sanitka do plzeňské fakultní nemocnice. Osobní automobil skončil na střeše. Třiatřicetiletý řidič, který je ve stabilizovaném stavu v nemocnici, byl opilý; měl v dechu 1,79 promile alkoholu.

Plzeň - Při noční nehodě u Zhůře na Plzeňsku zemřel 32letý muž, řidič a další spolujezdec přibližně stejného věku jsou těžce zraněni. Jednoho převážel vrtulník a druhého sanitka do plzeňské fakultní nemocnice.

Řidič byl opilý. Osobní automobil skončil na střeše, méně frekventovaná silnice třetí třídy ve směru na Jarov byla čtyři hodiny uzavřená.

"Další z mužů byl ročník 1984 a druhý o rok mladší. Jejich zranění jsou vážná. Oba skončili na emergency (akutním příjmu) ve fakultní nemocnici," uvedl mluvčí krajské záchranky Martin Brejcha.

"Řidič (ve věku 33 let) z dosud přesně nezjištěných příčin vjel mimo komunikaci a narazil do betonové vpusti," řekl mluvčí krajské policie Jan Koželuh. Policisté mu na místě naměřili 1,79 promile alkoholu v dechu.

"Stav obou mužů je vážný, ale stabilizovaný," řekl administrátor fakultní nemocnice Matěj Novák. Nehoda se stala před čtvrtou ráno na silnici třetí třídy mezi obcemi Zhůř a Jarov, zhruba 35 kilometrů od Plzně před Nepomukem.

autor: ČTK | 18. 6. 2017 8:52

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama