Dívka z Domašína byla podle pitvy zavražděna, muž spáchal sebevraždu

ČTK ČTK
27. 9. 2018 14:21
Mladistvá dívka, jejíž tělo bylo spolu s tělem dospělého muže nalezeno v úterý v Domašíně nedaleko Klášterce nad Ohří, byla podle výsledků soudní pitvy zavražděna. U muže cizí zavinění neprokázala, spáchal sebevraždu. Informoval o tom ve čtvrtek server iDnes.cz. "Potvrdil se předpoklad kriminalistů. Pitva prokázala u dívky násilnou smrt cizím zaviněním, u muže bylo cizí zavinění vyloučeno," řekla webu krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Podle informací Mf Dnes je zavražděnou patnáctiletá dívka, která v domě bydlela s matkou. Server Blesk.cz napsal, že mrtvým mužem je zhruba pětačtyřicetiletý partner dívčiny matky. Policie to ale nepotvrdila.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 37 minutami

U Černožic se při předjíždění čelně střetla dvě vozidla, tři lidé zemřeli

Při dopravní nehodě u Černožic na Královéhradecku v neděli dopoledne zemřeli tři lidé. Silnice I/33 je uzavřena, policie dopravu odklání po jiné trase, řekla mluvčí krajské policie Alena Kacálková.

U Černožic se srazila dvě osobní auta. Ředitel dopravní policie Jiří Zlý uvedl, že jedno z osobních vozidel předjíždělo, přičemž se čelně srazilo s protijedoucím autem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy