reklama
 
 

Polák v Itálii unesl britskou modelku, chtěl ji prodat v aukci. Nebylo to poprvé

6. 8. 2017 12:02
Dva muži nalákali v červenci dvacetiletou ženu pod záminkou focení do milánského bytu. Zde ji omámili, spoutali a v kufru auta odvezli do odlehlého domu na severozápadě Turína. Dalších šest dní byla držena spoutaná v ložnici. Po jejím agentovi únosce požadoval výkupné 230 000 liber (6,7 milionu Kč) pod pohrůžkou, že ji jinak prodá v aukci. Policie nakonec zatkla třicetiletého Poláka, který žije v Británii, a obvinila ho z únosu.

Milán - V Itálii omámili a unesli britskou modelku. Údajně měla být prodaná v internetové aukci. Italská policie zatkla a obvinila z únosu třicetiletého Poláka, který žije v Británii, napsal server BBC.

Dva muži nalákali v červenci dvacetiletou ženu pod záminkou focení do milánského bytu. Zde ji omámili, spoutali a v kufru auta odvezli do odlehlého domu na severozápadě Turína.

Dalších šest dní byla držena spoutaná v ložnici. Po jejím agentovi únosce požadoval výkupné 230 000 liber (6,7 milionu Kč) pod pohrůžkou, že ji jinak prodá v aukci. Nakonec ji propustil a odvedl na britský konzulát v Miláně. Prý proto, že má dítě. Zde jej podle listu The Daily Telegraph zatkla policie.

Vyšetřovatelé zjistili, že únosce podobné aukce s popisem a cenou dražených žen již organizoval v minulosti. Není ale jasné, zda si je vymyslel, či zda dražené osoby skutečně unesl. Na případu spolupracuje italská policie s kolegy z Británie a Německa.

Miss Universe se stala tmavovlasá kráska z Francie | Video: Reuters |  00:28

autor: ČTK | 6. 8. 2017 12:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama