reklama
 
 

Ještě se nevzali. A už vznikl film o jejich lovestory

16. 4. 2011 23:45
DVD o romanci britského prince Williama se na trh dostane pár dní před jeho ženitbou

Londýn - Ve Velké Británii se příští týden začne prodávat DVD s životopisným filmem William a Kate - The Royal Love Story.

Snímek vypráví o prvních milostných krůčcích prince Williama a Kate Middletonové. Popisuje jejich sbližování, ač o něm filmaři - díky dvorní etiketě - nevědí nic. Leda to, co si domysleli z momentek pořízených bulvárními fotografy.

Film se natáčel v Los Angeles a DVD se na trh dostane jen několik dní před královskou svatbou, která je naplánovaná na 29. dubna a očekává ji celá Anglie.

"Půjde o největší událost ve Velké Británii za několik let. Zájem o Williama a Kate je ale již nyní obrovský. Těšíme se, až se film začne prodávat. Myslíme, že osloví diváky všech věkových kategorií," řekl Stephen Staniland z britské distribuční firmy Revolter.

Přestože je film pod palbou kritiků a odborníci se usmívání nepřesnostem, které se v něm objevují, lidé jsou zvědaví, jaký snímek o Williamovi a Kate bude.

"Film není míněn vážně. Nejedná se o dokument o životě Williama a Kate," prohlásil Staniland.

Kvůli nízkému rozpočtu se snímek nezaměřuje na všechny detaily ze života nejsledovanějšího britského páru.

Přesto se diváci dozvědí, jaký byl jejich vztah v době, kdy studovali na univerzitě St. Andrews.

Film William a Kate - Love Story se během dubna bude také promítat na kanále 5. I přesto distribuční společnost očekává, že prodá až 100 tisíc DVD s tímto snímkem.

Životopisný film se dostane také do USA. Měl by ho několik týdnů před 14. výročím smrti Diany, matky prince Williama, vysílat televizní program Hallmark.

autor: Zahraničí | 16. 4. 2011 23:45

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama