Ještě se nevzali. A už vznikl film o jejich lovestory

Zahraničí Zahraničí
16. 4. 2011 23:45
DVD o romanci britského prince Williama se na trh dostane pár dní před jeho ženitbou

Londýn - Ve Velké Británii se příští týden začne prodávat DVD s životopisným filmem William a Kate - The Royal Love Story.

Snímek vypráví o prvních milostných krůčcích prince Williama a Kate Middletonové. Popisuje jejich sbližování, ač o něm filmaři - díky dvorní etiketě - nevědí nic. Leda to, co si domysleli z momentek pořízených bulvárními fotografy.

Film se natáčel v Los Angeles a DVD se na trh dostane jen několik dní před královskou svatbou, která je naplánovaná na 29. dubna a očekává ji celá Anglie.

"Půjde o největší událost ve Velké Británii za několik let. Zájem o Williama a Kate je ale již nyní obrovský. Těšíme se, až se film začne prodávat. Myslíme, že osloví diváky všech věkových kategorií," řekl Stephen Staniland z britské distribuční firmy Revolter.

Přestože je film pod palbou kritiků a odborníci se usmívání nepřesnostem, které se v něm objevují, lidé jsou zvědaví, jaký snímek o Williamovi a Kate bude.

"Film není míněn vážně. Nejedná se o dokument o životě Williama a Kate," prohlásil Staniland.

Kvůli nízkému rozpočtu se snímek nezaměřuje na všechny detaily ze života nejsledovanějšího britského páru.

Přesto se diváci dozvědí, jaký byl jejich vztah v době, kdy studovali na univerzitě St. Andrews.

Film William a Kate - Love Story se během dubna bude také promítat na kanále 5. I přesto distribuční společnost očekává, že prodá až 100 tisíc DVD s tímto snímkem.

Životopisný film se dostane také do USA. Měl by ho několik týdnů před 14. výročím smrti Diany, matky prince Williama, vysílat televizní program Hallmark.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Vstupenky na Kosovo nakonec budou k dostání i na internetu

Vstupenky na zápas českých fotbalistů s Kosovem v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy nakonec budou k dispozici i přes internet. Fotbalová asociace ČR původně online prodej v rámci bezpečnostních opatření zrušila, dnes však umožnila rezervaci přes web.

Fanoušci si rezervované lístky poté buď vyzvednou těsně před zápasem v Plzni, nebo je dostanou poštou. Stejně jako při prodeji na pokladnách stadionu ve Štruncových sadech, kde se utkání 14. listopadu uskuteční a výhra reprezentaci zajistí místo na Euru, bude při rezervaci na webu www.vstupenkyfotbal.cz možné na jeden občanský průkaz pořídit pouze čtyři vstupenky.

před 30 minutami

Útok Afghánce na severu Rakouska má druhou oběť, zemřel zaměstnanec ubytovny

Pondělní útok nožem v severorakouské obci Wullowitz u jihočeských hranic si vyžádal druhou oběť, těžkým zraněním podlehl pracovník místní ubytovny pro žadatele o azyl. V pátek to podle agentury APA oznámila policie. Za incidentem podle vyšetřovatelů stojí neúspěšný afghánský žadatel o azyl, který nejprve pobodal svého opatrovatele a poté při útěku zabil místního zemědělce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy