„Byla jsi mi nevěrná!“ Policistka skákala před střílejícím manželem z okna

Video Video
16. 9. 2021 12:07
Kolemjdoucí natočila v úterý nervy drásající scénu v newyorském Queensu. Z okna svého domu ve druhém patře vyskočila policistka v civilu, o několik sekund později se v něm objevila ruka se zbraní a začala střílet. Patřila manželovi, který strážkyni zákona podezíral z nevěry. Při pádu si žena zlomila nohu.
Manžel pálil i na policisty ve službě, které žena přivolala pomocí tísňové linky. | Video: Facebook/ Stacey Sager

Manžel pálil i na policisty ve službě, které žena přivolala pomocí tísňové linky. Policistka tvrdila, že ji manžel držel jako rukojmí poté, co ji obvinil z nevěry a sebral jí její vlastní služební zbraň.

Policistka, která pracuje na 101. okrsku, řekla dispečerovi tísňové linky, že v domě je "několik zbraní", uvedly zdroje listu New York Post. "Vytáhl na mě zbraň, bude střílet,“ řekla do telefonu žena. Byl slyšet hlas policistky, jak křičí: "Polož ty za***ný zbraně, blbečku."

"Byla jsi nevěrná, podvedla jsi mě," řekl její manžel v pozadí hovoru na tísňovou linku, který deník New York Post získal. 

Policisté manžela zasáhli během přestřelky do ruky. "Přestal střílet a vyjednávací tým ho přiměl vyjít ven, kde byl zadržen," uvedl šéf oddělení Rodney Harrison. Čtyři policisté byli při zásahu zraněni. "Nikdo nepřišel o život a to je nejdůležitější," řekla detektivka Brenda Reddicková, která vyjednávání vedla.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy