Pád ženy pod tramvaj uzavřel dopravu v centru Prahy

Michal Kalina
18. 8. 2011 10:59
Při vyprošťování museli hasiči použít jeřáb, žena skončila v nemocnici
Chodkyně utrpěla při nehodě zranění hlavy a páteře (ilustrační foto).
Chodkyně utrpěla při nehodě zranění hlavy a páteře (ilustrační foto). | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Třicetiletá žena skončila kolem deváté hodiny ráno zaklíněná pod tramvají u zastávky na pražské Národní třídě.

"Utrpěla zranění hlavy a páteře," sdělila mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.

Pacientku záchranáři odvezli při vědomí na traumatologické oddělení motolské nemocnice.

Chodkyni vyprostil po příjezdu záchranářů až jeřáb dopravního podniku. Ulice byla v obou směrech uzavřená, policisté tam odkláněli dopravu.

K nehodě došlo poblíž přechodu pro chodce u zastávky Národní divadlo. "Provoz na komunikaci je plně obnoven," dodala policejní mluvčí Jana Rösslerová.po půl desáté.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Ve velkém procesu v Salvadoru odsoudili 373 členů známého gangu

Salvadorský soud dnes poslal do vězení 373 členů nechvalně proslulé zločinecké organizace Mara Salvatrucha. Výše trestů se různí, některé jsou v délce až 74 let. Podle agentury AP o tom informovala tisková služba příslušného soudu v hlavním městě San Salvadoru.

Během procesu se podle soudních dokumentů mimo jiné potvrdila tajná jednání mezi kriminálními skupinami a politiky ohledně podpory ve volbách v roce 2014. Potvrdily to předložené důkazy ve formě videozáznamů, fotografií a přepisů zachycených telefonních rozhovorů.

Předsedající soudce Godofredo Salazar v této souvislosti kritizoval prokurátory, že nevznesli obžalobu vůči politikům jak z levicové Fronty národního osvobození Farabunda Martího (FMLN), tak z pravicového Nacionalistického republikánského spojenectví (ARENA).

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Před pěti lety z bankomatu v Mělníku zmizelo šest milionů korun, policie nyní obvinila dva muže

Policie zadržela dva muže, kteří jsou podezřelí z toho, že před pěti lety vykradli bankomat v Mělníku. Podle kriminalistů z něho odnesli šest milionů korun. Hrozí jim pět až 12 let vězení.

"Pracovali v bezpečnostní agentuře, která poskytuje služby v převozu peněz a provozuje bezpečnostní systémy. Měli tak detailní znalosti o chodu společnosti, znali způsob manipulace s kazetami na bankovky a jejich doplňování do bankomatů," uvedla mluvčí.

Policisté oba, čtyřicetiletého a čtyřiačtyřicetiletého muže, zadrželi 4. prosince. Obvinili je z vloupání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy