V Pardubicích se čelně srazila auta, při nehodě zemřeli dva lidé

ČTK ČTK
13. 11. 2018 8:21
Při dopravní nehodě dvou automobilů v Pardubicích v části Doubravice zemřeli v úterý ráno dva lidé. Silnice je uzavřena, policie dopravu odklání. Řekla to mluvčí krajské policie Markéta Janovská.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: HZS hl. m. Prahy / Oddělení dokumentace / Milan Pacík

"Řidiči by se měli místu nehody vyhnout. Uzavřena je silnice ze směru od Globusu i od Hrádku," uvedla Janovská. Při nehodě se také vážně zranil další řidič. Příčiny nehody policie vyšetřuje.

V Doubravicích se čelně srazila osobní auta BMW a Kia. Čtyřiadvacetiletý spolujezdec z BMW a šestapadesátiletý řidič vozu Kia na místě zemřeli. Třiadvacetiletý řidič BMW byl s těžkým zraněním převezen do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Silnice v Doubravicích je zcela uzavřena, motoristé se do nich nedostanou ani od Pardubic, ani od Hrádku. Podle Janovské bude uzavírka trvat nejméně do 10:00.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Manažery viněné kvůli tendrům na ministerstvu práce budou stíhat na svobodě

Policisté budou dva manažery viněné kvůli zadávacím řízením na veřejné zakázky ministerstva práce a sociálních věcí stíhat na svobodě. Ze zadržení je propustili. Informaci České televize potvrdil státní zástupce Zdeněk Matula. Kriminalisté po pondělním zásahu na ministerstvu zadrželi podle médií náměstka ekonomické sekce a sekce pro informační technologie Jana Baláče a vedoucího oddělení bezpečnosti ICT. Muže obvinili z pletich a přípravy zneužití pravomoci při zadání zakázky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy