V Pardubicích narazilo auto do lžíce pětitunového bagru

Domácí Domácí
24. 10. 2011 16:58
Řidiče odvezli s poraněním hlavy zdravotníci do nemocnice
Podle hasičů může řidič octavie mluvit o štěstí, že jeho vůz měl dobrý rám karoserie a airbagy.
Podle hasičů může řidič octavie mluvit o štěstí, že jeho vůz měl dobrý rám karoserie a airbagy. | Foto: HZS Pardubického kraje

Pardubice - Na výjezdu z Pardubic nedaleko Ohrazenic narazil sedmadvacetiletý řidič octavie do lžíce před ním jedoucího pětitunového bagru.

"Řidič utrpěl poranění hlavy a byl převezen do nemocnice," uvedla mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková. Šofér bagru vyvázl bez zranění.

Nehoda, která se stala krátce po 7. hodině, omezila provoz mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Dopravu na místě řídili policisté a hasiči. Provoz se podařilo plně obnovit po 9. hodině.

"Dechové zkoušky na přítomnost alkoholu byly u obou řidičů negativní, škoda byla předběžně vyčíslena na více než 200 tisíc korun," sdělil mluvčí policie Pardubického kraje Jozef Bocán. V současné době probíhá vyšetřování.


 

Právě se děje

před 4 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy