Muž na Českokrumlovsku spadl z traktoru pod kola vleku. Záchranáři už letěli zbytečně

ČTK ČTK
26. 8. 2017 16:16
Osmapadesátiletý muž zemřel v sobotu kolem 14. hodiny u obce Loučej na Českokrumlovsku. Přejel ho traktor. Příčina je zatím neznámá. Na místo letěl vrtulník záchranářů, ale již zbytečně. Jednatřicetiletý muž řídil traktor s vlekem po lesní cestě u městyse Křemže na Českokrumlovsku. Vedle něj seděl osmapadesátiletý muž. "Z dosud nezjištěných příčin z traktoru vypadl pod vlek a traktor ho přejel. Utrpěl smrtelné zranění. Teď se bude zkoumat, zda muž vypadl z traktoru vlastní vinou a tím pádem 'zabil sám sebe', jestli ten kluk má na traktor vůbec řidičák, pak to, jestli je traktor originální, nebo nějaká domácká výroba, jestli má technickou," řekl jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.
ilustrační snímek
ilustrační snímek | Foto: ZZS Královéhradeckého kraje, p.o.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy