V Liberci se přiotrávilo kouřem 8 lidí včetně 2 dětí

ČTK ČTK
22. 4. 2011 22:18
Příčinou požáru byla zřejmě závada televizoru
Hasiči museli z domu evakuovat asi 30 lidí
Hasiči museli z domu evakuovat asi 30 lidí | Foto: Karel Toman

Liberec - Zřejmě závada televizoru byla příčinou požáru, který v pátek večer likvidovali hasiči v Liberci.

Dům byl silně zakouřený, hasiči proto museli evakuovat asi 30 lidí. Dvě děti a šest dospělých se přiotrávilo kouřem a byli převezeni do nemocnice, uvedla mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Lenka Markovičová.

Podle hasičů byl požár třípatrového domu v Kateřinské ulici na operační středisko nahlášen krátce před 19:30. Velmi rychle se ho podařilo zlikvidovat, prostor byl ale silně zakouřený a hasiči ho museli odvětrat.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Křetínský popřel spekulace, že chce s Mediasetem převzít mediální společnost ProSieben

Český podnikatel a miliardář Daniel Křetínský odmítl spekulace, že chce s italskou mediální skupinou Mediaset ovládnout německou společnost ProSiebenSat.1 Media, ve které vlastní desetiprocentní podíl. Uvedl to v rozhovoru s agenturou Reuters. Majitel jedné z největších energetických skupin v Evropě diverzifikuje aktivity a vyhledává zajímavé investice v maloobchodu, v médiích a dalších oborech, hlavním zájmem však pro něj zůstává energetika, řekl Reuters.

"Nejednáme ve shodě s Mediasetem," uvedl Křetínský. Dodal ale, že očekává, že epidemie covid-19 nějakým způsobem ovlivní jeho retailové a mediální investice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy