Zlomený kamion čtyři hodiny blokoval dálnici D1 na Vyškovsku

ČTK Domácí ČTK, Domácí
Aktualizováno 30. 7. 2019 17:32
Vzpříčený kamion zablokoval na čtyři hodiny dálnici D1 u Holubic na Vyškovsku na 211. kilometru ve směru na Ostravu. Nikdo se nezranil, kvůli nehodě se ale vytvořila dlouhá kolona.
"Zlomený" kamion zablokoval dálnici D1 na Vyškovsku.
"Zlomený" kamion zablokoval dálnici D1 na Vyškovsku. | Foto: Markéta Chumchalová/Twitter

Nehoda se stala kolem 13. hodiny. Řidiči sjížděli z dálnice na 210. kilometru u Holubic i o tři kilometry dříve u Rohlenky a dál jeli po souběžné silnici číslo 430. Zpět na dálnici se vraceli u Rousínova.

Před místem nehody se vytvořila dlouhá kolona, která byla v jednu chvíli dlouhá zhruba pět kilometrů. Provoz zkomplikovala i nehoda nákladního a osobního vozu na 201. kilometru, která se stala kolem 14:50 stala v připojovacím pruhu a zablokovala i jeden jízdní pruh.

Ve snaze neuváznout v koloně někteří řidiči na dálnici a jejích nájezdech couvali a otáčeli se do protisměru. Část aut na dálnici řízeně otočili i policisté.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nymburk v osmifinále basketbalové LM narazí na Bandirmu

Nymburští basketbalisté v osmifinále Ligy mistrů nastoupí proti tureckému celku Bandirma. Středočeši sérii hranou na dvě vítězství odstartují doma a hrát se bude 3., nebo 4. března. V případě postupu narazí výběr trenéra Orena Amiela na lepšího z dvojice AEK Atény - Bonn.

Nymburk se v play off Ligy mistrů představil zatím dvakrát a vždy vypadl v prvním kole. Při premiéře soutěže v ročníku 2016/17 o jediný bod nestačil na italské Sassari, o rok později podlehl pozdějšímu vítězi AEK Atény. V minulé sezoně středočeský celek skončil už v základní skupině.

Další zprávy