reklama
 
 

O víkendu bude pršet a naměříme do 25 stupňů. Slunce a tropické teploty přijdou až příští týden

28. 6. 2018 10:43
V sobotu a v neděli se bude rtuť teploměru pohybovat od 21 do 25 stupňů Celsia, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

Praha - O víkendu se dočkáme převážně zatažené oblohy a teplot, které vystoupají těsně nad 20 stupňů Celsia. V příštím týdnu ale bude rtuť teploměru opět atakovat tropickou třicítku, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

Ve čtvrtek vydrží zatažená až oblačná obloha a občas se objeví déšť nebo přeháňky, které budou na severovýchodě a jihozápadě vydatnější. Odpoledne mohou ojediněle přijít i bouřky. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 17 až 21 stupňů Celsia.

Pátek přinese oblačnou až polojasnou oblohu a ojediněle se objeví déšť nebo přeháňky a to zejména na jihu a severovýchodě území. Místy můžeme zaznamenat i bouřky, které mohou být na severovýchodě i silné. K večeru budou srážky ustávat. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat od 24 do 28 stupňů Celsia.

V sobotu se dočkáme skoro jasné až polojasné oblohy, místy bude až zataženo. Ráno můžeme ojediněle zaznamenat i mlhy. Rtuť teploměru se bude pohybovat od 21 do 25 stupňů Celsia.

V neděli bude jasno nebo skoro jasno, během dne až oblačno. Na severovýchodě území může pršet. Teploty přes den vyšplhají na 21 až 25 stupňů Celsia.

V pondělí se dočkáme jasné až polojasné oblohy a teplot mezi 23 až 27 stupni Celsia.

Další dny příštího pracovního týdne přinesou jasnou až polojasnou oblohu, postupně bude oblačnosti přibývat a místy se objeví přeháňky nebo bouřky. Přes den naměříme mezi 25 až 30 stupni Celsia.

autor: Domácí | 28. 6. 2018 10:43

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama