Neomezené volání do všech sítí zlevnilo pod 500 korun

ČTK ČTK
8. 4. 2014 12:07
Nejlevnější tarif s paušálem 489 korun měsíčně začal nabízet virtuální operátor Fayn.
ilustrační foto
ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Praha - Cena neomezeného mobilního volání do všech sítí klesla pod 500 korun měsíčně. Nejlevnější tarif s paušálem 489 korun začal nabízet virtuální operátor Fayn.

U klasických mobilních operátorů je možné neomezené volání do všech sítí za paušál pořídit za zhruba 700 korun při uzavření závazku na dva roky. Fayn nabízí svůj tarif Premium bez smluvních závazků. Podobnou nabídku nemají ani konkurenční virtuální mobilní operátoři.

Vedle nejvyššího tarifu Premium operátor začal nabízet tarif Family pro neomezené volání v rámci své sítě s 50 minutami hovorů do ostatních sítí za 199 korun měsíčně. Prostřední tarif Ultra za 289 korun měsíčně nabídne 350 minut volání do ostatních sítí v ČR.

"Po úspěšném vstupu na trh mobilních služeb v segmentu levnějších tarifů jsme se rozhodli rozšířit nabídku také o telekomunikační služby pro aktivnější zákazníky. Naše nabídka je tak nyní zcela komplexní a plně srovnatelná s nabídkou největších mobilních operátorů, ovšem za výrazně výhodnějších a férovějších podmínek," uvedl jednatel společnosti Jiří Hlavenka.

Fayn Telecommunications vstoupila na trh virtuálních mobilních operátorů loni v srpnu, kdy začala nabízet služby v síti Vodafonu. Předtím poskytovala 11 let služby telefonování přes internet. Denně spojuje hovory desítek tisíc uživatelů. Na trhu je přes 50 virtuálních mobilních operátorů.

 

Právě se děje

Další zprávy