Obrazem: Horlivci dostali sendviče na rok zdarma. Jak Popeyes otevřel první pobočku

Obrazem: Horlivci dostali sendviče na rok zdarma. Jak Popeyes otevřel první pobočku
Americký řetězec Popeyes sází na jídla z kuřecího masa ve stylu kuchyně z americké Louisiany. Svou první českou pobočku otevřel 3. listopadu v Praze na Václavském náměstí, nedaleko svého přímého konkurenta KFC.
Počasí slavnostnímu otevření příliš nepřálo. I tak se do fronty již několik hodin před otevřením postavily desítky lidí.
Řetězec prvních sto hostů lákal na svůj vlajkový kuřecí sendvič zdarma. "Byla jsem na to prostě zvědavá, to počasí se dá vydržet. Chci zjistit, jestli je lepší než KFC, tak si zkouším sendvič vystát, jestli ho dostanu zdarma," řekla studentka Martina, která se do fronty zařadila po osmé hodině ráno.
Hostesky v oranžových bundách prokřehlým lidem ve frontě rozdávaly menu. Během čekání na slavnostní otevření si tak noví zákazníci mohli prohlédnout jižanské speciality, které bude fastfood v Česku nabízet.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Pavla Adamcová Jakub Plíhal, Pavla Adamcová
3. 11. 2023 15:45
Dlouho očekáváné otevření amerického fastfoodu Popeyes nakonec provázelo nevlídné počasí. Ani déšť a chlad však nezabránil desítkám nadšenců, aby ve frontě na slavnostní otevření první pobočky v Česku čekali ve frontě mnoho hodin. Řetězec, který se podobně jako jeho konkurent KFC zaměřuje na smažené a kořeněné kuře, je lákal na prvních sto sendvičů zdarma.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy