Operátor O2 měl výpadek mobilní sítě. Jako kompenzaci pošle peníze na dobročinnost

ČTK ČTK
Aktualizováno 24. 4. 2017 14:23
Operátor O2 měl dnes mezi zhruba 10. a 13. hodinou ve své mobilní síti výpadek. Někteří zákazníci měli problém se spojením hovorů ve středních, západních a jižních Čechách a v části Prahy. Posílání dat a pevná síť fungovaly bez problémů. Mimo Prahu se výpadek podařilo odstranit po 11. hodině, v Praze pak kolem 13. hodiny. "Rozhodli jsme se to kompenzovat tak, že za každý neuskutečněný hovor pošleme prostřednictvím naší Nadace O2 peníze na dobročinné účely. Počet nespojených hovorů, za které pošleme peníze na dobročinné účely, v současné chvíli analyzujeme," uvedla mluvčí O2 Lucie Pecháčková.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 59 minutami

Chelsea postoupila přes Manchester City do finále Anglického poháru

Fotbalisté Chelsea postoupili do finále Anglického poháru. V semifinálovém utkání ve Wembley porazili Manchester City 1:0. Souboj dvou semifinalistů Ligy mistrů rozhodl v 55. minutě marocký záložník Hakim Zijach.

"Blues" se probojovali do finále podruhé za sebou a ve čtvrté z posledních pěti sezon. Soutěž dosud ovládli osmkrát. Ve finále se utkají s Leicesterem, nebo Southamptonem, jejichž nedělnímu duelu bude přihlížet 4000 diváků. Utkání poslouží jako testovací akce pro návrat fanoušků na stadiony.

Zdroj: ČTK
Další zprávy