Nejčtenější loňské články z ekonomiky: čtenáře zaujal humor, slevy i zlomyslnost

nev nev
Aktualizováno 5. 1. 2019 21:01
I v roce 2018 se týmu Aktuálně.cz dařilo přinášet kromě aktuálního každodenního zpravodajství ze světa ekonomiky a osobních financí i spoustu zajímavostí a vlastních postřehů, přehledů či reportáží. Právě oblíbený mix tvrdých zpráv a zároveň atraktivních zajímavostí a rad, jak se ve světě financí vyznat, přivádí na náš web stále více čtenářů. Děkujeme vám za to a do nového roku přejeme stálé zdraví a bystrou mysl. Na nejúspěšnější články a témata uplynulého roku se můžete podívat v následujícím přehledu.
 

Právě se děje

před 2 minutami

V benešovské nemocnici bude omezený režim nejméně ještě v pondělí

Benešovská nemocnice bude fungovat v omezeném režimu přinejmenším ještě v pondělí. Po útoku kryptovirem v noci na středu nelze spustit přístroje včetně počítačové sítě, plánované operace byly zrušeny. Na nápravě budou přes víkend dál pracovat IT specialisté. Vedení kraje předpokládalo, že počátkem příštího týdne již nucené omezení skončí, aktuální zprávy z nemocnice tomu ale nenasvědčují. "Stále trvá nouzový stav nemocnice, a to zatím do pondělí 16. 12. včetně," řekl mluvčí zařízení Petr Ballek.

Lékaři mohou pacientovi například ošetřit odřeninu nebo zašít řeznou ránu, zvládnou běžné převazy a kontroly. Pokud ale bude potřeba rentgen, je to problém. Nemocnici se však podle mluvčího podařilo zajistit, že zaměstnanci dostanou výplaty standardní elektronickou cestou na své účty

Další zprávy