Mimořádná zpráva

Odsouzený uhlobaron Koláček má kulatiny. Z Antonína je Antonio, z magnáta buddhista

on ČTK on, ČTK
7. 8. 2019 17:10
Finančník a manažer Antonio Koláček slaví šedesátiny. Někdejší spolumajitel Mostecké uhelné společnosti (MUS) byl nedávno pravomocně odsouzen švýcarským soudem za podvod, praní špinavých peněz a porušování povinnosti při správě cizího majetku právě v souvislosti s privatizací MUS. Z Antonia Koláčka, který se do roku 2018 jmenoval Antonín, se v uplynulých letech stal pravověrný buddhista a velký propagátor tohoto náboženství.
Foto: Jakub Plíhal

Antonio Koláček

Finančník a manažer Antonio Koláček slaví šedesátiny. Někdejší spolumajitel Mostecké uhelné společnosti (MUS) byl nedávno pravomocně odsouzen švýcarským soudem za podvod, praní špinavých peněz a porušování povinnosti při správě cizího majetku právě v souvislosti s privatizací MUS.

Z Antonia Koláčka, který se do roku 2018 jmenoval Antonín, se v uplynulých letech stal pravověrný buddhista a velký propagátor tohoto náboženství. Podívejte se na jeho příběh.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nemocný muž zmizel jen v tričku. Našla ho na Olomoucku řidička

Policie našla sedmadvacetiletého nemocného muže, který dnes ráno opustil centrum Vincentinum ve Šternberku na Olomoucku pouze v tričku. Muž, který je epileptik a mohl být v ohrožení života, byl vypátrán v nedalekých Bohuňovicích na Olomoucku. Je v pořádku, uvedla policie na Twitteru.

Muž odešel z centra dnes před 08:00. Našel se po výzvě, kterou policisté zveřejnili. "Díky ní si pohřešovaného všimla řidička v nedalekých Bohuňovicích. V bundě půjčené od policistů se tak vrátil zpět do místa bydliště," uvedla policie.

Další zprávy