Odsouzený uhlobaron Koláček má kulatiny. Z Antonína je Antonio, z magnáta buddhista

on ČTK on, ČTK
7. 8. 2019 17:10
Finančník a manažer Antonio Koláček slaví šedesátiny. Někdejší spolumajitel Mostecké uhelné společnosti (MUS) byl nedávno pravomocně odsouzen švýcarským soudem za podvod, praní špinavých peněz a porušování povinnosti při správě cizího majetku právě v souvislosti s privatizací MUS. Z Antonia Koláčka, který se do roku 2018 jmenoval Antonín, se v uplynulých letech stal pravověrný buddhista a velký propagátor tohoto náboženství.
Foto: Jakub Plíhal

Antonio Koláček

Finančník a manažer Antonio Koláček slaví šedesátiny. Někdejší spolumajitel Mostecké uhelné společnosti (MUS) byl nedávno pravomocně odsouzen švýcarským soudem za podvod, praní špinavých peněz a porušování povinnosti při správě cizího majetku právě v souvislosti s privatizací MUS.

Z Antonia Koláčka, který se do roku 2018 jmenoval Antonín, se v uplynulých letech stal pravověrný buddhista a velký propagátor tohoto náboženství. Podívejte se na jeho příběh.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy