Oresi nabízí nové možnosti pro kuchyně. Se slevou

MD
27. 10. 2011 9:32
Oresi nabízejí nové slevy kuchyní a speciální výhody pro zákazníky
Pořiďte si novou kuchyni
Pořiďte si novou kuchyni | Foto: Žena

Oresi, největší prodejce kuchyní v Česku, nabízí novou rozsáhlou škálu slev a výhod. Společnost došla ve snižování cen až k nové hranici - metr kuchyně již od 4994 korun. Navíc tu zadarmo vypracují i nezávazný grafický 3D návrh včetně kalkulace. Doma jej pak můžete v klidu prostudovat a porovnat s nabídkami konkurence. Pokud zjistíte, že nejste spokojeni, Oresi návrh předělá podle vašich přání.

Kvalita a záruka

Pro nábytek Oresi stále platí certifikát kvality ISO 9001 vydaný náročnou švédskou certifikační společností Intertek Semko Certifikation AB. Kuchyně Oresi obdržely i řadu dalších certifikátů, které by měly zaručit nejen konstrukční a funkční bezvadnost nábytku, ale také jeho zdravotní a hygienickou nezávadnost.

Na veškeré zboží značky Oresi obdržíte zdarma záruku na sedm let. Prodejce kuchyní také prodloužil záruku na kuchyňské spotřebiče, dřezy a příslušenství  na pět let - a to zcela zdarma. V každém studiu Oresi vám je navíc k dispozici specialista na moderní kuchyňské spotřebiče.

Dále Oresi nabízí garanci nejnižší cen. Pokud odbornému prodejci předložíte cenově výhodnější nabídku od jiného obchodníka nebo výrobce, dostanete ihned stejnou cenu a jako odměnu ještě slevu pět procent.

 

 

 

Právě se děje

Další zprávy