Designové bydlení na Žižkově nabízí Residence Prokopova

Ingrid Špátová
9. 2. 2012 5:35
Nové byty na pražském Žižkově nabízí moderní projekt Residence Prokopova
Foto: Aktuálně.cz

Nové byty na pražském Žižkově nabízí moderní projekt Residence Prokopova. Studio Mimolimit vytvořilo designové a nadstandardní bydlení s důrazem na každý detail.

Každý byt má balkón, terasu a byty v přízemí předzahrádku. Hlavním cílem bylo vytvořit prosvětlené a prostorné interiéry, které podtrhují veliká okna. Design interiérů je dokonale sladěný, moderní a z materiálů nejvyšší kvality. Bytový dům obklopuje vnitroblok plný zeleně.

Lokalita nabízí nedaleké centrum města, nákupní centrum Palác Flora či Luxembourg Plaza. Procházky si mohou obyvatelé Residence Prokopova užívat v parcích parukářka a na Vítkově. Místo je ideální pro společenské a kulturní vyžití.

Projekt má v nabídce byty k pronájmu i k prodeji. Byty na pronájem jsou v dispozici 2+kk o rozloze 40 až 70 metrů čtverečních, z toho polovina z těchto bytů je plně vybavena prvotřídním italským nábytkem. Byty k prodeji jsou v dispozicích od 2+kk do 4+kk od 50 do 142 metrů čtverečních v cenách od 3,6 milionů korun.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Zápasník Artur Omarov postoupil na olympijské hry

Zápasník řecko-římským stylem Artur Omarov se probojoval na olympijské hry. Na turnaji světové kvalifikace v Sofii porazil tři soupeře a coby finalista váhové kategorie do 97 kilogramů si jako jediný český reprezentant zajistil účast v Tokiu. Pod pěti kruhy bude soutěžit ve 32 letech poprvé.

"Jsem strašně šťastný. Konečně se mi to podařilo, po takový době," radoval se ve videopřenosu na facebooku Českého svazu zápasu po klíčovém vítězství nad Litevcem Viliusem Laurinaitisem. Na cestě do semifinále předtím porazil Damiana von Euwa ze Švýcarska a Němce Petera Öhlera. V neděli se utká o turnajové prvenství s Alexem Szökem z Maďarska.

Další zprávy