Designové bydlení na Žižkově nabízí Residence Prokopova

Ingrid Špátová
9. 2. 2012 5:35
Nové byty na pražském Žižkově nabízí moderní projekt Residence Prokopova
Foto: Aktuálně.cz

Nové byty na pražském Žižkově nabízí moderní projekt Residence Prokopova. Studio Mimolimit vytvořilo designové a nadstandardní bydlení s důrazem na každý detail.

Každý byt má balkón, terasu a byty v přízemí předzahrádku. Hlavním cílem bylo vytvořit prosvětlené a prostorné interiéry, které podtrhují veliká okna. Design interiérů je dokonale sladěný, moderní a z materiálů nejvyšší kvality. Bytový dům obklopuje vnitroblok plný zeleně.

Lokalita nabízí nedaleké centrum města, nákupní centrum Palác Flora či Luxembourg Plaza. Procházky si mohou obyvatelé Residence Prokopova užívat v parcích parukářka a na Vítkově. Místo je ideální pro společenské a kulturní vyžití.

Projekt má v nabídce byty k pronájmu i k prodeji. Byty na pronájem jsou v dispozici 2+kk o rozloze 40 až 70 metrů čtverečních, z toho polovina z těchto bytů je plně vybavena prvotřídním italským nábytkem. Byty k prodeji jsou v dispozicích od 2+kk do 4+kk od 50 do 142 metrů čtverečních v cenách od 3,6 milionů korun.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 41 minutami

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy