Volební bizár: Posílejte nám kuriozity předvolební kampaně

Domácí Domácí
27. 9. 2014 10:52
Redakce Aktuálně.cz hledá nejbizarnější předvolební poutač. Posílejte nám svoje návrhy.
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Předvolební kampaně do komunálních i senátních voleb začínají nabírat na obrátkách. Strany a kandidáti se přetahují o pozornost voličů a používají k tomu různé metody. Předvolební sliby na billboardech obsadily celou Českou republiku od krajských měst až po malé vesnice. Není téměř dne, kdy by na nás v poštovní schránce nevyskočil stranický leták s jasným návrhem řešení palčivého problému v regionu.

Kreativita sloganů a hesel kandidátů či jejich mediálních poradců v některých případech dosahuje až takového stupně, že se záměr míjí účinkem a výsledek se obrátí proti autorovi. Řada takových případů již obletěla sociální sítě a ve virtuálním světě začala žít vlastním životem.

Redakce Aktuálně.cz se proto rozhodla vyhlásit soutěž o nejbizarnější poutač předvolební kampaně.

Pokud vás takto pobaví volební billboard nebo leták, vyfoťte jej a s krátkým komentářem pošlete na adresu [email protected]. Příspěvky budeme sbírat do konce září. V prvním říjnovém týdnu pak proběhne čtenářské hlasování těch nejlepších kousků a následné vyhlášení vítěze.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy