reklama
 
 

TV Pětka zastavila část výroby. Po zabavení miliard

23. 11. 2012 13:20
Uvádí to zdroje z Pětky, televize by do odvolání měla zpracovávat pouze živé magazíny

Praha - Nová zábavní televize Pětka zastavila výrobu předtáčených pořadů, televize by měla až do odvolání zpracovávat pouze živě vysílané magazíny.

Rozhodnutí údajně přijaté ve čtvrtek večer přišlo krátce potom, co Švýcarsko oznámilo úmysl zabavit miliardy korun z účtů bývalých manažerů Mostecké uhelné, včetně majitele Pětky Luboše Měkoty.

Informace zveřejnil server DigiZone.cz s odvoláním na zdroj z Pětky, který si nepřál být jmenován. Nepřímo je měl potvrdit i jeden z televizních producentů.

Mluvčí stanice Kateřina Kotalová původní informace ze čtvrtečního večera popřela.

V pátek dopoledne pro DigiZone.cz doplnila, že zastavení výroby se týká pouze týdenních formátů, jako je například pořad Nevař z vody. Důvodem má být fakt, že díly, které se mají odvysílat do konce roku, jsou už vyrobeny.

"Pořadů jako Iveta LIVE se to vůbec netýká, vysílání dál pokračuje," řekla Kotalová.

Marek Vítek, generální ředitel Pětky, v dřívějších vyjádřeních vyloučil jakýkoli možný negativní dopad vyšetřování kauzy Mostecká uhelná jak na Pětku, tak na její sesterskou pražskou regionální stanici TV Metropol, kde je Luboš Měkota rovněž investorem.

Televize Pětka vysílá teprve od 15. října, je dostupná prostřednictvím celoplošného multiplexu 3, dále na satelitu a v kabelových rozvodech.

Podle zdroje z Pětky mají být zaměstnanci a spolupracovníci televize o aktuální situaci oficiálně informováni až v pondělí.

autor: Domácí | 23. 11. 2012 13:20

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama