Při střetu osobního a nákladního vozu zemřela řidička, silnice I/43 je u Rudoltic uzavřená

ČTK ČTK
17. 7. 2018 18:30
U Rudoltic na Orlickoústecku se v úterý navečer čelně střetla malá dodávka s osobním vozem. Jeho řidička nehodu nepřežila. Na hlavním tahu I/43 se tvoří kolony, silnice bude zavřená zhruba do 20:00, řekla policejní mluvčí Lenka Vilímková. Jednapadesátiletý řidič jel v malém nákladním voze ve směru na Lanškroun. V pravotočivé zatáčce nejspíš dostal smyk a vjel do protisměru a narazil do Škody Felicie, kterou řídila pětačtyřicetiletá žena. Dodávka skončila po nehodě na boku. "Řidička zůstala ve voze zaklíněná. Hasiči ji museli vystříhat z vraku. Poté ji byla poskytována první pomoc, bohužel bezúspěšně. Vrtulník odletěl prázdný. U řidiče byla dechová zkouška negativní," řekla Vilímková.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy