Obrazem: S Táňou Fischerovou se loučila plná síň, přišli přátelé, politici i umělci

Zaplněná obřadní síň strašnického krematoria v Praze se dnes rozloučila s Táňou Fischerovou, která zemřela 25. prosince ve věku 72 let.
Ve věku 72 let zemřela 25. prosince herečka a aktivistka Táňa Fischerová.
Nechyběla ani herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová.
...či zpěvák a spisovatel Jan Vodňanský. Jeho píseň Pověz, miláčku z představení S úsměvem idiota, kterou nazpíval právě s Fischerovou, zazněla na konci obřadu.
Celkem se ve Strašnicích s Táňou Fischerovou loučilo odhadem přes dvě stě lidí.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
8. 1. 2020 14:17
Zaplněná velká obřadní síň strašnického krematoria v Praze se dnes potleskem rozloučila s Táňou Fischerovou, která zemřela loni 25. prosince ve věku 72 let. Čest její památce přišla vzdát řada známých osobností z politiky i kulturního života.
 

Právě se děje

před 22 minutami

Střelba při zásahu policie v Oregonu, zemřelo několik lidí

Ve městě Salem, hlavním městě amerického státu Oregon, zemřelo při zásahu policie během střelby několik lidí, včetně osoby podezřelé z toho, že držela rukojmí. Informovala o tom agentura Reuters.

Policisté okresu Marion reagovali na hlášení možného držení rukojmí v domě na jihovýchodě Salemu. Podezřelá osoba během zásahu hovořila po telefonu s profesionálním vyjednávačem, informoval úřad šerifa. "Situace vyústila ve střelbu, při níž zemřelo několik lidí, včetně podezřelého," uvedl úřad.

Incident vyšetřuje policie státu Oregon a muži zákona, kterých se vyšetřování týká, budou postaveni mimo službu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy