Foto: Babiš, Pavel a Nerudová se střetli v debatě. Takto přicházeli i s partnery

Foto: Babiš, Pavel a Nerudová se střetli v debatě. Takto přicházeli i s partnery
Televize Nova uspořádala dvě prezidentské debaty. Nejdříve od pěti hodin mluvili kandidáti s nižšími preferencemi.
Mezi nimi například bývalý rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima.
...
Své slovo dostal i podnikatel Karel Diviš, který do studia dorazil se svým týmem pro média a sociální sítě.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
12. 1. 2023 21:02
Andrej Babiš se dosud vyhýbal debatám se svými soupeři v boji o post prezidenta. Jedinou výjimku učinil ve čtvrtek večer v televizi Nova. Střetl se s favority voleb: generálem ve výslužbě Petrem Pavlem a ekonomkou Danuší Nerudovou. O tři hodiny dříve se v debatě stejné televize utkali ostatní kandidáti. Pavel Fischer, Jaroslav Bašta, Tomáš Zima, Karel Diviš. Marek Hilšer televizní studio opustil.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 54 minutami

Správkyně české Sberbank zahájila výběrové řízení na odkup firemních dluhopisů

Insolvenční správkyně Sberbank CZ Jiřina Lužová zahájila výběrové řízení na odkup korporátních dluhopisů z portfolia banky, která je v likvidaci. Předmětem nabídky je prodej tří korporátních dluhopisů v nominální hodnotě 730 milionů korun. Vypořádání prodeje očekává nejpozději do poloviny dubna 2023. Lužová o tom dnes informovala ČTK.

"Prodej korporátních dluhopisů v portfoliu Sberbank CZ je dalším krokem k získání finančních prostředků na vypořádání věřitelů banky ještě v letošním roce," uvedla Lužová.

K prodeji korporátních dluhopisů v portfoliu banky přistoupila správkyně v rámci procesu zpeněžení majetkové podstaty Sberbank CZ. Předmětem prodeje jsou dluhopisy Colt CZ Group SE v nominální hodnotě 380 milionů Kč, Czechoslovak Group v nominální hodnotě 100 milionů Kč a EPH Financing CZ v nominální hodnotě 250 000 Kč.

Potenciální zájemci o koupi dluhopisů nebo jen některého z nich musí vyjádřit svůj předběžný zájem o účast ve výběrovém řízení nejpozději do 10. března 2023 do 17:00. Na základě předběžného zájmu budou následně vyzváni k podání závazných nabídek na odkup jimi poptávaných dluhopisů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy