reklama
 
 

Dálnice D1 na 210. kilometru u Slavkova stojí kvůli nehodě, jeďte přes Hradec, vyzývá policie

AKTUALIZOVÁNO 18. 6. 2017
Provoz na dálnici D1 na 210. kilometru u Slavkova ve směru na Brno a dále na Prahu zablokovala dnes po poledni srážka dvou osobních a jednoho nákladního auta. Jde o rekonstruovaný úsek, kvůli nehodě se utvořila několikakilometrová stojící kolona, vyplývá ze záběrů dálničních kamer. Od středy je doprava mezi 204. a 211. kilometrem svedena ve směru na Prahu do jednoho jízdního pruhu. V pracovních dnech auta stojí desítky minut v kolonách, kolabují i objízdné trasy. Policie už v pátek doporučila řidičům, aby zvolili jinou cestu. Pokud cestují mezi Prahou a Ostravou, mají jet přes Hradec Králové a Olomouc.

Brno - Provoz na dálnici D1 na 210. kilometru ve směru na Brno a dále na Prahu zablokovala po poledni srážka dvou osobních a jednoho nákladního auta. Jde o rekonstruovaný úsek, kvůli nehodě se utvořila několikakilometrová stojící kolona, vyplývá ze záběrů dálničních kamer.

"Po 13 hodině se kolona začala pomalu rozjíždět," řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Podobná situace byla na stejném místě i v pátek.

Podle přehledu hasičských zásahů si nedělní nehoda vyžádala jedno zranění, nemělo by však být vážné. Provoz v místě nehody řídila policie. Automobilisté sjížděli z dálnice na exitu Rousínov, kde se ovšem ve 12:35 stala další nehoda, a poté těsně před místem havárie na exitu Holubice.

Od středy je doprava mezi 204. a 211. kilometrem svedena ve směru na Prahu do jednoho jízdního pruhu. V pracovních dnech auta stojí desítky minut v kolonách, kolabují i objízdné trasy. Policie už v pátek doporučila řidičům, aby zvolili jinou cestu. Pokud cestují mezi Prahou a Ostravou, mají jet přes Hradec Králové a Olomouc.

autor: ČTK | 18. 6. 2017

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama