61letá cyklistka zemřela u Holešova při nehodě, spadla ze srázu do řeky

ČTK ČTK
25. 4. 2016 21:09
Jednašedesátiletá žena v pondělí zemřela po havárii na cyklostezce v části Holešova Všetuly. Z dosud přesně nezjištěných příčin na jízdním kole havarovala, spadla ze srázu a zůstala ležet v řece Rusavě. Přestože o její život bojovali přivolaní záchranáři, ženu se jim oživit nepodařilo, řekla policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Policie okolnosti tragické události vyšetřuje. "Přesnou příčinu úmrtí nám ukáže až zdravotní pitva," dodala Kyšnerová. Na Kroměřížsku v letošním roce při dopravních nehodách zemřeli dva lidé, loni tři. V lednu si jeden lidský život vyžádal střet dvou osobních vozů a nákladního automobilu u Bystřice pod Hostýnem.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: AZprávy
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy