61letá cyklistka zemřela u Holešova při nehodě, spadla ze srázu do řeky

ČTK ČTK
25. 4. 2016 21:09
Jednašedesátiletá žena v pondělí zemřela po havárii na cyklostezce v části Holešova Všetuly. Z dosud přesně nezjištěných příčin na jízdním kole havarovala, spadla ze srázu a zůstala ležet v řece Rusavě. Přestože o její život bojovali přivolaní záchranáři, ženu se jim oživit nepodařilo, řekla policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Policie okolnosti tragické události vyšetřuje. "Přesnou příčinu úmrtí nám ukáže až zdravotní pitva," dodala Kyšnerová. Na Kroměřížsku v letošním roce při dopravních nehodách zemřeli dva lidé, loni tři. V lednu si jeden lidský život vyžádal střet dvou osobních vozů a nákladního automobilu u Bystřice pod Hostýnem.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: AZprávy
 

Právě se děje

před 2 minutami

Trump měsíc po volbách podal další žalobu, chce zneplatnit 200 tisíc hlasů ve Wisconsinu

Kampaň stížností amerického prezidenta Donalda Trumpa na výsledky letošních voleb pokračuje i téměř měsíc po skončení hlasování. Nejvyššímu soudu ve Wisconsinu dnes jeho tým předložil žalobu, která požaduje zneplatnění více než 200 000 hlasovacích lístků, informovala agentura AP. S podobnými požadavky zatím prezident u žádného soudu neuspěl.

Wisconsinské úřady v pondělí potvrdily, že hlasování v prezidentských volbách zde vyhrál kandidát Demokratické strany Joe Biden, a to o více než 20 000 hlasů, což odpovídá asi šesti desetinám procentního bodu. Oficiálním vyhlášením výsledků se rozběhla pětidenní lhůta, v níž je ještě kandidáti mohou napadat. Trump už předtím avizoval, že z jeho strany přijde žaloba.

Wisconsinský nejvyšší soud dnes potvrdil, že podání obdržel, avšak neuvedl, zda se záležitostí bude podrobněji zabývat. Soud podle AP zároveň zvažuje, zda přijme dvě další stížnosti požadující diskvalifikaci některých hlasů z prezidentské volby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy