Pompeo, nebo snad Ivanka? Sázkaři tipují, kdo je Trumpův velký "zrádce" v Bílém domě

Adéla Očenášková Adéla Očenášková
7. 9. 2018 13:44
Anonymní kritický komentář, který ve středu zveřejnil americký deník The New York Times, rozzlobil prezidenta Donalda Trumpa. A způsobil taky pozdvižení u sázkařů. Ti neváhali a vypsali kurzy na několik lidí, kteří by mohli za textem stát. Autor píše, že je součástí tajného "odporu" uvnitř vlády, který se snaží chránit USA před Trumpem. Podle listu článek napsal "vysoce postavený" vládní úředník. Podívejte se, jaká jména figurují v kurzovní nabídce sázkové kanceláře Mybookie.
Foto: Aktuálně.cz

Neznámý

U sázkové kanceláře Mybookie si lidé mohou vsadit na celkem osmnáct různých jmen. Nejvyšší kurz (1 ku 3) ale sázkaři vypsali na možnost, že za středečním komentářem v deníku The New York Times stojí ještě někdo úplně jiný.

Výše vypsaných kurzů pochází ze čtvrtka, kdy kancelář přišla s možností vsadit si na autora komentáře. V něm se například píše: "Pracuji pro prezidenta, ale jako stejně smýšlející kolegové jsem přísahal, že budu hatit části jeho agendy a jeho nejhorší sklony."

 

Právě se děje

před 38 minutami

Sokolovská uhelná jde do útlumu, stovky lidí přijdou o práci

Těžební firma Sokolovská uhelná a.s. (SUAS) začne s postupným útlumem a v příštích dvou letech by z ní měla odejít až tisícovka zaměstnanců. Důvodem je tlak na omezení těžby a zpracování uhlí a související ceny emisních povolenek. Nyní firma zaměstnává asi 3000 lidí, dalších téměř 700 pracuje v dceřiných firmách. Potvrdil to předseda dozorčí rady společnosti a hlavní majitel Sokolovské uhelné František Štěpánek. Kraj chce s úřadem práce zajistit rekvalifikace nebo kontaktní místo pro zaměstnance, kteří u SUAS skončí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy