Foto: "Byla to katastrofa, přišli o všechno." Záplavy v Evropě mají přes 180 obětí

Foto: "Byla to katastrofa, přišli o všechno." Záplavy v Evropě mají přes 180 obětí
Voda a rychlé podmáčení zdí měly za následek poškození, nebo dokonce strhnutí celých domů.
...
...
Podívejte se na další snímky z Erftstadtu.
Foto: Reuters
Jana Václavíková Jana Václavíková
Aktualizováno 18. 7. 2021 7:03
Západní Evropu zasáhly v tomto týdnu silné bouřky. Nejhůře je na tom Německo, kde si extrémní záplavy vyžádaly už 156 lidských životů a další stovky osob se stále pohřešují. Celkově už záplavy připravily o život přes 180 lidí. Německo a také Belgie, Švýcarsko a Nizozemsko hlásí i velké škody na majetku. Podívejte se na fotografie.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy