Drtivý stisk ruky i královna kárající dceru. Nejlepší momenty summitu NATO obrazem

Americký prezident Donald Trump opouští summit NATO.
Schůzku oba muži stvrdili skutečně pevným stiskem rukou.
Královské recepce se zúčastnil také český prezident Miloš Zeman, na tu další, svolanou premiérem Johnsonem, už nedorazil. S partnery v Londýně hovořil mimo jiné o misi v Afghánistánu a boji proti terorismu.
I tato společenská akce se neobešla bez momentů napětí. Například když královna nejspíš vyzývá svou dceru, princeznu Annu, aby se připojila a pozdravila manžele Trumpovy. Princezna to nakonec neudělala.
Zúčastnila se také Kate, vévodkyně z Cambridge.
Foto: Reuters
Zahraničí ČTK Zahraničí, ČTK
5. 12. 2019 14:10
Setkání lídrů členských zemí NATO přineslo pokrok v dohodě o posílení vojenské spolupráce v oblasti Pobaltí a Polska. Neobešlo se ale ani bez sporů, například mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a premiérem Kanady Justinem Trudeauem. Podívejte se na nejlepší snímky ze summitu.
 

Právě se děje

před 41 minutami

Ant Group, divize čínské Alibaby, získá z prodeje akcií až 35 miliard dolarů, nejvíce v historii

Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba, získá z prodeje akcií až 35 miliard dolarů (zhruba 808 miliard Kč). Bude to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii. V pondělí to uvedl server CNBC.

Firma nabídne akcie na burzách v Šanghaji a Hongkongu. Pokud vše půjde hladce, předstihne tato nabídka loňskou nabídku akcií energetické společnosti Saudi Aramco, v té době největší na světě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy