Brit si postavil mučírnu, chtěl v ní týrat a jíst děti

Petr Jemelka Petr Jemelka
13. 9. 2013 20:00
Hrůzné plány vyšly najevo dřív, než stihl ublížit. Uvnitř video z tajné kobky.
Geoffrey Portway vše přiznal.
Geoffrey Portway vše přiznal. | Foto: Youtube.com

Massachusetts - Na veřejnost unikly snímky z domu muže, jenž si ve sklepě vybudoval mučírnu, ve které chtěl věznit, trýznit a znásilňovat děti.

Jeho hrůzné plány naštěstí loni vyšly najevo dřív, než je stihl uskutečnit, mučírnu ale postavit a vybavit stihl a policie podomácku vyrobená pouta i další nástroje tortury zdokumentovala.

Snímky z domu ve městě Worchester (stát Massachusetts) teď zveřejnila americká média. V tajné podzemní místnosti strážci zákona našli mimo jiné pouta zmenšená na dětské ruce, ocelové lůžko, na němž chtěl 40letý Geoffrey Portway děti mučit a posléze porcovat, a celou řadu nástrojů, které k tomu hodlal použít.

Podívejte se na video. | Video: Youtube.com

Krom toho byla v kobce železná klec, dřevěná rakev dětské velikosti a řeznické nože.

Kanibal se ke všemu přiznal výměnou za slib, že bude po 27 letech věznění v USA vydán domů do Spojeného království. Celkovou výši trestu, který může být doživotní, se dozví v úterý.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy