reklama
 
 

Za nabízení erotických masáží dostala žena 6 let

22. 3. 2012 13:16
V jejím salonu pracovaly i dívky mladší 18 let. Smlouvu přitom měly na normální masáže

Zlín - Krajský soud uložil majitelce masážního salonu ve Zlíně Haně Křeháčkové šest let vězení. Potrestal ji za kuplířství, obchodování s lidmi a ohrožování výchovy dítěte.

Čtyřicetiletá žena ve svém salonu pod zástěrkou provozování relaxačních a rekondičních masáží nabízela klientům sexuální služby.

O zisk se s dívkami, které je poskytovaly, dělila. Pracovaly pro ni i čtyři slečny mladší 18 let. Rozsudek je pravomocný.

Krajský soud již loni v září uložil Křeháčkové pětiletý trest za obchodování s lidmi a ohrožování výchovy dítěte, hrozilo jí přitom až 12 let. Verdikt v lednu potvrdil i olomoucký vrchní soud.

Oba soudy tak vyhodnotily důkazy ve věci čtyř mladistvých dívek. Ve čtvrtek krajský soud projednával kuplířství, kterého se Křeháčková dopustila na 38 ženách ve věku 18 až 33 let.

Krajský soud tuto část obžaloby loni vyčlenil, ženě za ni hrozilo až osm let. Soud tak ve čtvrtek uložil šestiletý souhrnný trest za všechny skutky.

Obžalovaná se k činnosti plně přiznala až ve čtvrtek. U soudu připustila, že erotické masáže byly v salonu nabízeny minimálně od jara 2006 do ledna 2011 a podle ní odpovídají i v obžalobě určené částky, které inkasovala.

Dívkám z útraty klienta patřilo 40 procent, deset procent braly recepční a zbytek majitelka.

S dívkami, které získávala prostřednictvím inzerátu, uzavřela smlouvy na poskytování normálních masáží.

Podnik však ve skutečnosti nabízel erotické masáže. Některé dívky měly s klienty i pohlavní styk.

Kromě vězení soud ženě uložil peněžitý trest milion korun. Pokud jej nezaplatí, stráví za mřížemi dalších 200 dnů. Soud navíc rozhodl o propadnutí domu a pozemku, kde byla páchána trestná činnost, i mobilních telefonů, jimiž se s dívkami domlouvala.

autor: ČTK | 22. 3. 2012 13:16

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Zlínský kraj

  reklama
  reklama
  reklama