V rybníku se utopil důchodce, našel ho kolemjdoucí

10. 7. 2013 13:12
Tělo osmasedmdesátiletého muže našli lidé v rybníku u Spytice

Vilémov (Havlíčkobrodsko) - Mrtvého osmasedmdesátiletého muže našel v úterý v Jezuitském rybníku u vsi Spytice náhodný kolemjdoucí.

Lékař na těle nenašel stopy násilí, nařídil pitvu. Na břehu rybníka bylo zaparkované auto a odložené svršky, sdělila mluvčí policie Monika Pátková.

Tělo bylo nalezeno kolem 19:00. Muž, který událost oznámil, si odpoledne všiml u břehu auta a později i odložených věcí.

"Když vozidlo i oblečení u rybníka viděl i v sedm hodin večer, šel se k rybníku podívat a u břehu našel ve vodě lidské tělo," popsala Pátková.

Podobnou tragickou událost vyšetřovali policisté na Havlíčkobrodsku také minulou neděli. Padesátiletý cizinec se zřejmě utopil v požární nádrži ve Slavětíně.

 

Právě se děje

před 38 minutami

Útočník na severu Tuniska ubodal Francouze, pak zranil vojáka

Útočník na severu Tuniska zabil nožem francouzského občana, který byl v zemi na návštěvě u příbuzných, a zranil jednoho tuniského vojáka. S odkazem na ministerstvo vnitra o tom informovala tuniská agentura TAP. Osmadvacetiletý pachatel je na útěku, policie však zná jeho identitu. Motiv útoku je zatím nejasný. V posledních letech na bezpečnostní složky i zahraniční turisty v Tunisku často útočili islamističtí ozbrojenci, připomíná agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy