V Ostravě na dvou místech srazily vlaky chodce. Nehody od sebe dělilo jen pár minut

ČTK ČTK
7. 7. 2018 9:08
V Ostravě v sobotu ráno vlaky na dvou místech srazily muže, sdělila mluvčí moravskoslezské policie Zlatuše Viačková. V obou případech nehody zkomplikovaly dopravu. Od 08:00 už vlaky jezdí podle jízdních řádů. První nehoda se stala na hlavním nádraží v centru Ostravy krátce před 5:00. Dvacetiletý muž skočil z nástupiště pod projíždějící vlak. Utrpěl vážná zranění. Nyní je v péči lékařů ostravské fakultní nemocnice. Druhá havárie se stala o několik minut později v Ostravě-Třebovicích. Pětasedmdesátiletý muž šel po kolejích. "Vlak jej srazil. Utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," uvedla Viačková. Dodala, že v obou případech budou muset policisté totožnost mužů ověřit.
Ostravské nádraží, ilustrační foto
Ostravské nádraží, ilustrační foto | Foto: Ondřej Besperát
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy