V Ústí-Předlicích spadl strop domu, v sutinách zemřela žena

V Ústí-Předlicích spadl strop domu, v sutinách zemřela žena
V domě byli podle policie dva muži a dvě ženy. Oba muži stihli před zřícením stropu utéct. Jednu ženu hasiči vyprostili ze sutin, druhá se však pohřešovala.
Ženu se nepodařilo najít ani během středečního večera, i když pes našel její pachové stopy pod hromadou sutin. Do bytu spadlo pět až deset tun hmoty.
Hasiči nakonec tělo pětadvacetileté mrtvé ženy našli pod sutinami domu ve čtvrtek v 1:44.
Dům podle ústeckého magistrátu chátral už delší dobu, majitel se o něj dlouhodobě nestaral. Stavbu 9. září prohlédl statik a požadoval jeho demolici.
Foto: HZS Ústeckého kraje
Domácí Domácí
20. 9. 2012 11:04

Hasiči našli pod sutinami domu v Ústí nad Labem-Předlicích tělo mrtvé ženy. Pětadvacetiletou ženu hledali od pádu stropu vybydleného domu ve středu odpoledne. Druhou, třiačtyřicetiletou ženu vyprostili živou. Dva muži stihli před zřícením stropu utéct. Jsou podezřelí z trestního činu obecného ohrožení.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 4 hodinami

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy