U Husovy sochy se poprali dva muži. Jednoho strážníci chytili v Celetné, druhého našli v záhonu

mp mp
11. 5. 2018 14:32
Policie v pátek v odpoledních hodinách zasahovala na Staroměstském náměstí, kde se poprali dva muži v květinovém záhonu u sochy Jana Husa. Konflikt měl vzniknout kvůli napadení kamarádky jednoho z mužů. "V květinovém záhonu strážníci nalezli jednoho z aktérů konfliktu. Muž měl na sobě roztrhané oblečení a pohmožděniny v obličeji. Druhého muže se strážníkům podařilo dostihnout v Celetné ulici,“ popsala incident mluvčí policie Irena Seifertová. Strážníci provedli dechovou zkoušku a oběma naměřili téměř 2,5 promile. Zraněný muž skončil s pohmožděninami v obličeji v nemocnici.
U Husovy sochy se poprali dva muži. Jednoho strážníci chytili v Celetné, druhého našli v záhonu | Video: MP Praha
 

Právě se děje

před 47 minutami

Tesco varuje před podvodnými SMS zprávami o výhře v soutěži. Firma žádnou neorganizuje

Společnost Tesco varuje před podvodníky, kteří rozesílají lidem SMS zprávy o tom, že si mají u ní vyzvednout výhru v soutěži. Firma informovala, že žádnou takovou soutěž neorganizuje a zákazníci nemají na uvedené zprávy reagovat.

"Tato podvodná aktivita poškozuje dobré jméno společnosti Tesco. Podniká proto všechny dostupné kroky, aby ochránila své zákazníky i své podnikání," uvedli zástupci firmy.

V případě pochybností mají podle nich zákazníci kontaktovat zákaznickou linku firmy 800 222 555 a ověřit si, jestli jde o její oficiální soutěž.

Další zprávy