Muž v Boleslavi pobodal tři příbuzné a pak se sám zabil

Domácí ČTK Domácí, ČTK
3. 1. 2013 17:45
Členům rodiny útočník způsobil těžká zranění a následně skočil z balkonu v 7. patře
Foto: Policie ČR

Mladá Boleslav - V Mladé Boleslavi pobodal ve čtvrtek dopoledne muž tři členy své rodiny a způsobil jim vážná zranění. Poté se sám zabil skokem z balkonu v sedmém patře.

Pobodaní lidé jsou ve věku 26, 45 a 47 let, řekl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. Útočník byl narozen v roce 1993. Informaci od lidí ze sousedství, že incidentu měla předcházet hádka, policie zatím nepotvrdila a okolnosti dál vyšetřuje. Není zatím známá ani národnost členů rodiny.

V koupelně bytu hořelo, požár ale lidi v domě neohrozil.

Neštěstí se stalo před 9. hodinou ve dvanáctipodlažním domě. Podle informací záchranné služby jsou mezi zraněnými muž a dvě ženy.

Útočníka po příjezdu záchranáři našli na zemi před domem. "Utrpěl mnohočetná těžká zranění. Záchranáři u něj okamžitě zahájili resuscitaci, ale oživit se ho už nepodařilo," uvedla Janečková.

Všichni pobodaní mají vážná zranění. "Utrpěli mnohočetné bodné rány v oblasti hrudníku a břicha a jejich stav byl vážný," doplnila Janečková. Nejtěžší zranění má muž, musel být dokonce uveden do umělého spánku a následně letecky přepraven do pražské střešovické nemocnice.

 

Právě se děje

Další zprávy