reklama
 
 

Víkend přinese déšť a na horách nasněží. V pondělí bude až devět stupňů, pak se ochladí

25. 1. 2018 10:59
V průběhu příštího týdne u nás začne počasí ovlivňovat studená fronta od severu.

Praha - V průběhu příštího týdne u nás začne počasí ovlivňovat studená fronta od severu a denní teploty se udrží jen těsně nad nulou, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu

Ve čtvrtek bude přechodně polojasná, místy zatažená obloha s nízkou oblačností. Ojediněle se objeví mlhy nebo mrholení. Nejvyšší teploty přes den se vyšplhají na 2 až 6 stupňů Celsia, v Čechách až na 9 stupňů.

Pátek přinese zataženou až oblačnou oblohu, v Čechách bude místy polojasno. Zejména na východě území se objeví mlhy nebo mrholení a to i mrznoucí. K večeru se na severu a na severozápadě objeví přeháňky, které budou v tisíci metrech sněhové. Přes den naměříme 2 až 6 stupňů Celsia. 

V sobotu se dočkáme zatažené až oblačné oblohy a ojediněle se objeví i slabý déšť nebo přeháňky, které budou v polohách nad 900 metrů, na severu Čech nad 600 metrů sněhové. Ojediněle se objeví i srážky mrznoucí. Rtuť teploměru se bude pohybovat mezi 2 a 6 stupni Celsia a v noci klesne až na minus 2 stupně.

Ani neděle nepřinese výraznou změnu počasí. Obloha bude zatažená až oblačná, místy přechodně polojasná. Ojediněle se objeví i slabý déšť nebo mrholení. V polohách nad 800 metrů bude sněžit. Přes den naměříme 2 až 6 stupňů Celsia.

V pondělí bude opět převážně oblačno a ojediněle se objeví slabý déšť. Přes den teploty vystoupají na 5 až 9 stupňů Celsia.

Další dny příštího pracovního týdne bude převážně oblačno až zataženo a na většině území bude déšť nebo přeháňky. Ty budou od středních poloh sněhové. V úterý teploty dosáhnou na 3 až 8 stupňů, později spadnou na 0 až 5 stupňů Celsia.

autor: Domácí | 25. 1. 2018 10:59

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama