reklama
 
 

O víkendu se tropů nedočkáme. Bude zataženo, hrozí silné bouřky i déšť

14. 6. 2018 10:56
V neděli přijde do Česka od severozápadu chladnější fronta, teploty tak v pondělí spadnou až na 21 stupňů Celsia.

Praha - O víkendu se tropických teplot jako v minulých týdnech nedočkáme. V neděli přijde do Česka od severozápadu chladnější fronta a teploty tak v pondělí klesnou až k 21 stupňům Celsia. Za studenou frontou se k nám rozšíří od západu výběžek vysokého tlaku a teploty vystoupají až k 27 stupňům Celsia, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

Ve čtvrtek vydrží oblačná až polojasná obloha a ojediněle se objeví déšť nebo přeháňky. Teploty přes den se udrží mezi 19 až 23 stupni Celsia.

Pátek přinese polojasnou oblohu, přechodně bude až oblačno. Na východě a severovýchodě území se ojediněle objeví přeháňky. Po ránu lze očekávat mlhy. Teploty přes den naměříme mezi 22 až 26 stupni Celsia.

V sobotu se dočkáme jasné až polojasné oblohy, přechodně bude až oblačno. Objeví se i přeháňky nebo bouřky, které budou častější na východě území. Ráno se mohou vyskytovat mlhy. Rtuť teploměru vystoupá na 24 až 28 stupňů.

V neděli bude oblačná až polojasná obloha a místy se objeví přeháňky nebo bouřky, které mohou být ojediněle i silné. Přes den naměříme 25 až 29 stupňů Celsia.

V pondělí se dočkáme oblačné až polojasné oblohy. Ojediněle přijdou přeháňky. Rtuť teploměru klesne na 21 až 25 stupňů Celsia.

Další dny příštího pracovního týdne přinesou polojasnou oblohu a při zvětšené oblačnosti se dočkáme i přeháněk. Přes den naměříme mezi 22 až 27 stupni Celsia.

autor: Domácí | 14. 6. 2018 10:56

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama