reklama
 
 

První podzimní víkend přinese přízemní mrazíky a ochlazení až na 11 stupňů

21. 9. 2017
O víkendu spadnou teploty až na 11 stupňů Celsia a v noci se dočkáme i přízemních mrazíků. Studená fronta, která bude přes Česko přecházet směrem od západu, s sebou přinese i přeháňky a déšť. Mírného oteplení se dočkáme až v závěru příštího týdne, kdy rtuť teploměru dosáhne až na 22 stupňů Celsia.

Praha - Babího léta se nedočkáme ani o nadcházejícím víkendu. Bude převážně zataženo a teploty nepřekročí 18 stupňů Celsia. Mírného oteplení bychom se podle meteorologů z Českého hydrometeorologické ústavu mohli dočkat v závěru příštího týdne, kdy naměříme až 22 stupňů Celsia.

Ve čtvrtek, vydrží oblačná až polojasná obloha a ojediněle se objeví přeháňky. K večeru budou srážky ustávat. Teploty přes den vystoupají na 13 až 17 stupňů Celsia.

V pátek bude opět zatažená až oblačná obloha a ojediněle se dočkáme přeháněk. V noci a ráno se zejména v Čechách objeví mlhy a ojediněle přijdou i přízemní mrazíky. Přes den rtuť teploměru vyšplhá až na 14 až 18 stupňů Celsia.

Ani sobota nepřinese výraznou změnu počasí. Obloha bude převážně oblačná až zatažená a směrem od severovýchodu bude přibývat srážek. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 14 až 18 stupňů Celsia.

V neděli se opět dočkáme zatažené až oblačné oblohy, postupně se na většině území objeví déšť nebo přeháňky. Teploty mírně klesnou a budou se pohybovat jen mezi 11 až 15 stupni Celsia.

Výraznou změnu počasí nepřinese ani pondělí, kdy bude zatažená až oblačná obloha a na většině území déšť nebo přeháňky. Rtuť teploměru se bude pohybovat mezi 12 až 16 stupni Celsia.

Další dny příštího pracovního týdne přinesou zpočátku zataženou až oblačnou obloha a přeháňky. Postupně ale přijde polojasná obloha a srážky budou jen ojediněle. Po ránu se ojediněle objeví i mlhy. Teploty se budou pohybovat mezi 15 až 19 stupni a postupně vyšplhají až na 22 stupňů Celsia.

autor: Domácí | 21. 9. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama