MS Liberec 2009: Protest proti korupci

Foto: Ondřej Besperát
Ondřej Besperát
27. 2. 2009 8:00

Dvě hodiny před večerním ceremoniálem předávání medailí chodilo ve čtvrtek po náměstí před libereckou radnicí několik mužů s transparenty na krku. Scházejícím se fanoušků rozdávali letáky v češtině, angličtině a norštině upozorňující na problematické otázky financování mistrovství světa i dalších s libereckem spojených případů.

 

Právě se děje

před 51 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy