Známe e-shop roku. Projděte si výsledky soutěže

10. 10. 2014 7:00
Nejlepší skóre získal v rámci všech 16 posuzovaných kategorií soutěže ShopRoku 2014, pořádané srovnávačem Heureka.cz, e-shop Alza.cz.
Foto: Heureka.cz

Uživatelé portálu Heureka.cz zvolili vítěze šestého ročníku soutěže ShopRoku 2014. Absolutním vítězem se stal internetový obchod Alza.cz. Rozhodli o tom zákazníci, kteří prostřednictvím dotazníků hodnotili své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok. Letos odevzdali celkem 4,5 milionu dotazníků.

Cenu popularity získal s největším počtem hlasujících internetových uživatelů e-shop LevneElektro.cz. Druhou příčku získal Mall.cz, třetí nejpopulárnější je Alza.cz. Zákazníci v rámci této kategorie ocenění měli sdělit, který z e-shopů je jejich nejoblíbenější. Do hlasování o ceně popularity se zapojilo více než sto tisíc lidí.

Cenou Heureky odměnila odborná porota originální e-shop Namalujsihracku.cz.

Podívejte se, kdo zvítězil v jednotlivých kategoriích.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy