Známe e-shop roku. Projděte si výsledky soutěže

10. 10. 2014 7:00
Nejlepší skóre získal v rámci všech 16 posuzovaných kategorií soutěže ShopRoku 2014, pořádané srovnávačem Heureka.cz, e-shop Alza.cz.
Foto: Heureka.cz

Uživatelé portálu Heureka.cz zvolili vítěze šestého ročníku soutěže ShopRoku 2014. Absolutním vítězem se stal internetový obchod Alza.cz. Rozhodli o tom zákazníci, kteří prostřednictvím dotazníků hodnotili své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok. Letos odevzdali celkem 4,5 milionu dotazníků.

Cenu popularity získal s největším počtem hlasujících internetových uživatelů e-shop LevneElektro.cz. Druhou příčku získal Mall.cz, třetí nejpopulárnější je Alza.cz. Zákazníci v rámci této kategorie ocenění měli sdělit, který z e-shopů je jejich nejoblíbenější. Do hlasování o ceně popularity se zapojilo více než sto tisíc lidí.

Cenou Heureky odměnila odborná porota originální e-shop Namalujsihracku.cz.

Podívejte se, kdo zvítězil v jednotlivých kategoriích.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Volejbalisté Českých Budějovic odvrátili konec finále o extraligový titul

Volejbalisté Českých Budějovic odvrátili konec finále extraligy. Na palubovce Karlovarska už prohrávali ve třetím utkání 0:2 na sety a v tie-breaku čelili mečbolu, ale nakonec zvítězili po setech 26:28, 23:25, 25:23, 25:22 a 20:18. Stav série hrané na tři vítězné zápasy snížili na 1:2. Čtvrtý duel se uskuteční v pátek na jihu Čech od 20:20.

Českobudějovický trenér René Dvořák poprvé od začátku utkání ve finálové sérii nasadil zkušeného univerzála Filipa Rejlka, který se odvděčil skvělým výkonem a 33 body. "Prokázal svoje umění, ale tohle patří celému týmu," řekl kouč Dvořák v České televizi.

"Šance jsme měli, nevyužili je a Budějovice začaly být kompaktnější," konstatoval po první domácí extraligové porážce v sezoně trenér Karlovarska Jiří Novák a k výkonu svého týmu dodal: "Přišlo mi to na můj vkus moc profesorský a to nemůžeme. Musíme hrát s mladickou nerozvážností a radostí."

Zdroj: ČTK
Další zprávy