Nová nákupní centra v Česku. Podívejte se, kde se brzy otevřou

Nová nákupní centra v Česku. Podívejte se, kde se brzy otevřou
Budova číslo 13 v bývalých Baťových závodech ve Zlíně na fotografii ze začátku roku 2014.
Stav v roce 2015. Po celkové rekonstrukci nabízí – pod názvem OD 13 – zhruba deset tisíc metrů čtverečních pro obchody, služby, zábavu, kanceláře i bydlení.
Od letošního roku jsou v provozu plzeňská restaurace PUOR (Pilsner Urquell Original Restaurant), drogerie Teta, kavárna Továrna, Butique Gurmán, Pekárna u Jahodů, prodejna Ideal home a další.
Za projektem stojí společnost PMT Real. Druhou část – takzvané nákupní molo – plánuje otevřít v dubnu 2016.
Foto: HB Reavis
Petr Kučera Petr Kučera
10. 12. 2015 5:59
Fotogalerie: Obchodní centra už nepřibývají tak výrazně jako v předchozích letech, některé projekty nabírají zpoždění.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Uzdravený Harden pomohl v NBA Brooklynu k výhře nad San Antoniem

Basketbalista James Harden se po dlouhé pauze vítězně vrátil do sestavy Brooklynu. K výhře 128:116 nad San Antoniem pomohl 18 body, sedmi doskoky a 11 asistencemi.

Harden kvůli zranění vynechal osmnáct zápasů a proti Nets začal jako náhradník, což se mu v NBA stalo poprvé od roku 2012. Na palubovce strávil necelých 26 minut. Nejlepším střelcem Brooklynu byl Landry Shamet, který trefil pět trojek a nasbíral 21 bodů.

Brooklyn nakonec dokráčel k pohodlné výhře, přičemž spolehnout se mohl hlavně na úspěšnost střelby. Téměř 61 procent z pole a 43 procent za tři body.

Nets táhlo osm dvouciferných střelců a v průběhu zápasu měli náskok až 19 bodů. S Hardenem, jenž vynechal 20 z posledních 21 utkání, dosáhli bilance 28-7 a na první Philadelphii ztrácí na východě jen 1,5 zápasu. "Jsme rádi, že je zpět. Dnes jsme ho taky řádně přivítali," těšilo Shameta.

Další zprávy