Android Jelly Bean a Galaxy S3. Dokonalé spojení

tl
27. 9. 2012 8:30
Nová verze systému Android dorazila s předstihem do Samsungu Galaxy S3
Telefon Galaxy S3 od společnosti Samsung
Telefon Galaxy S3 od společnosti Samsung | Foto: itaci.cz

Samsung sice před časem tvrdil, že jeho momentálně nejvybavenější telefon Galaxy S3 dostane novou verzi sytému Android až v průběhu října, nyní to ale vypadá, že se to podařilo ještě o něco dříve.

Podle všeho se totiž v některých evropských zemích telefony Galaxy S3 už na Android 4.1 Jelly Bean updatovat pomalu začínají. 

O poznání svižnější software

Smartphone Galaxy S3 je v tuto dobu jedním z nejlepších telefonů s Androidem a nová verze systému z něj udělá ještě lepší zařízení. Jelly Bean je totiž oproti verzi 4.0 o poznání svižnější, a to především díky novému prostředí TouchWiz. Nový systém je také doplněn o zcela novou službu Google Now, vylepšen je i systém notifikací.

Současná vlajková loď Samsungu byla představena na květnu a hned od svého data vydání trhala rekordy v počtech prodaných kusů. V tomto ohledu ale už Samsungu Galaxy S3 šlape na paty nedávno představený iPhone 5, který je zároveň jeho momentálně největším konkurentem.

Androidu Jelly Bean se v budoucnu dočkají i majitelé dalších telefonů od Samsungu. Update se už chystá například pro modely Galaxy Ace 2, Galaxy Note nebo Galaxy Beam.


 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tradiční novoroční oběd naplánovali Zeman s Babišem na 5. ledna

Na tradičním novoročním obědě se prezident Miloš Zeman s premiérem Andrejem Babišem sejdou v neděli 5. ledna. Ještě jednou se setkají do Vánoc. Ve středu spolu na pravidelné večeři ve středočeských Lánech probrali zahraniční politiku včetně prezidentova plánu jet na jaře do Moskvy na oslavy výročí konce druhé světové války.

"Pan prezident mne informoval, že chce navštěvovat kraje a že se chystá na oslavy v květnu do Moskvy, kde má být americký prezident a další prezidenti. Takže jsme nějak koordinovali zahraniční aktivity," uvedl Babiš po zhruba půldruhahodinové schůzce. S prezidentem hovořili také o aktuálních otázkách, jako jsou plány v jaderné energetice či schvalování rozpočtu na příští rok.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na summitu NATO bude Česko zastupovat Zeman, chce navrhnout změny

Česko bude na summitu NATO v Londýně 3. a 4. prosince zastupovat pouze prezident Miloš Zeman. Premiér Andrej Babiš (ANO) se zúčastní projednávání rozpočtu ve sněmovně, dohodli se na tom při pravidelné večeři na zámku v Lánech. Předseda vlády po jednání novinářům řekl, že na Severoatlantickou alianci má s prezidentem stejný názor, naznačil, že by se její pravidla měla po sedmdesáti letech změnit. Mluvit o tom chce na Evropské radě.

"Je to důležitá aliance, ale je potřeba aby si evropské členské státy víceméně řekly, že možná nastal čas celkově mluvit o té smlouvě, která byla podepsána před sedmdesáti lety," uvedl Babiš.

Zdroj: ČTK
Další zprávy