Foto: Poldi jde do dražby. Podívejte se, jak teď vypadají kdysi slavné ocelárny

Klikněte pro vstup do přehledu.
Těžba uhlí a výroba oceli ve střední Evropě v 21. století.
Současnost za 15 421 korun na metr čtvereční.
Ještě nějakou korunu na kultivaci to bude potřebovat.
Trochu se tu člověk bojí.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
11. 4. 2018 18:55
Kovárna, loupárna, čistírna, kalírna, žíhárna, šrotiště a další věci se ve čtvrtek draží za vyvolávací cenu 160 milionů korun. Na prodej je 31 tisíc metrů čtverečních v průmyslové zóně Kladno východ.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 4 hodinami

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy